Kompānija JSTOR globālās krīzes laikā sniedz atbalstu akadēmiskajām institūcijām, piedāvājot piekļuvi zinātniski vērtīgām e-žurnālu, pirmavotu un e-grāmatu kolekcijām, un ir nolēmusi iesaistītajām augstākās izglītības iestādēm pagarināt piekļuvi paplašinātās piekļuves programmai uz laiku līdz 2023. gada 30. jūnijam.
Papildus LU jau abonētajām JSTOR e-žurnālu kolekcijām Arts & Sciences I-XII un Life Sciences kolekcijām, uz laiku līdz 30.06.2023. piekļuvei pieejamas arī Arts & Sciences I-XV kolekcijas, kā arī Business IV, Ecology & Botany II, Hebrew Journals, Ireland un Jewish Studies. Tāpat LU studentiem un darbiniekiem paveras plašas iespējas piekļūt aptuveni 35 000 dažādu pasaules akadēmisko un universitāšu izdevniecību, piemēram, Cambridge University Press, Yale University Press, Fordham University Press, OR Books u.c., e-grāmatu pilntekstiem, kā arī lejupielādēt tos. JSTOR piedāvā izmantot arī kompānijas veidotās tematiskās kolekcijas 19th Century British Pamphlets, Lives of Literature, Security Studies, Sustainability un pirmavotu kolekcijas 19th Century British Pamphlets, World Heritage Sites: Africa, Struggles for Freedom: Southern Africa, Global Plants.
Piekļuve JSTOR papildu kolekcijām nodrošināta LU (Lanet) datortīklā un ārpus tā līdz 2023. gada 30. jūnijam.
Ērtākai resursa lietošanai JSTOR piedāvā pamācību (angļu valodā).
Atgādinām izmantot meklētājprogrammu Primo, kas nodrošina vienlaicīgu meklēšanu visos LU Bibliotēkas informācijas resursos, ieskaitot izmēģinājuma un atvērtās piekļuves datubāzēs.
LU Bibliotēka aicina izteikt savu viedokli par JSTOR kolekcijām šeit vai sūtot atsauksmes uz e-pasta adresi info-bibl@lu.lv. Jūsu atsauksmes palīdzēs novērtēt e-resursa nepieciešamību LU studiju un pētniecības atbalstam.