Vebināri jeb tiešraides semināri platformas “Web of Science” izmantošanā ir ērts un viegli pieejams veids kā izgūt informāciju par publikāciju novērtējumu. Latvijas Universitātes (LU) Akadēmiskais departaments un LU Bibliotēka aicina LU akadēmisko, zinātnisko un administratīvo personālu piedalīties nākamajos “Web of Science” vebināros, kas veltīti plašākām datubāzes piedāvātajām iespējām.

Thomson Reuters pārstāvji LU personālam piedāvā vebināru* sēriju, kur pirmie vebināri "Web of Science - discovery and citation analysis tool. Introduction to platform" tika veltīti Web of Science iepazīšanai - datubāzēm, navigācijai, meklēšanai un citēšanas ziņojumu izveidei.  Vebināru sērijas turpinājumā oktobrī tiek piedāvāti vebināri, kas būs veltīti dažādiem padziļinātiem tematiem un ļaus apgūt plašākas datubāzes Web of Science informācijas izguves un organizēšanas iespējas. Sesijas vadīs Thomson Reuters pārstāvis Marcin Kapczyński, darba valoda - angļu, sesiju ilgums - 45-60 minūtes. Aicinām apgūt  sekojošus tematus: "Kā veidot citēšanas pārskatus datubāzē Web of Science, Hirša indekss u.c."
  • 15. oktobrī plkst. 11.00
Lai pieteiktos šai sesijai, lūdzam izmantot pogu zemāk: "Kā noskaidrot kurš citē manu zinātnisko publikāciju jeb citējošo dokumentu meklēšana ar rīku "Cited Reference Search"
  • 17. oktobrī plkst. 10.00
Lai pieteiktos šai sesijai, lūdzam izmantot pogu zemāk: "EndNote pielietojums darbā ar bibliogrāfiskajiem datiem"
  • 22. oktobrī plkst. 11.00
Lai pieteiktos šai sesijai, lūdzam izmantot pogu zemāk: "Žurnālu citēšanas pārskats, zinātnisko žurnālu impaktfaktors u.c. mērījumi"
  • 30. oktobrī plkst. 11.00
Lai pieteiktos šai sesijai, lūdzam izmantot pogu zemāk: "Kā veidot citēšanas pārskatus datubāzē Web of Science, Hirša indekss u.c."
  • 30. oktobrī plkst. 16.00
Lai pieteiktos šai sesijai, lūdzam izmantot pogu zemāk: *Vebinārs ir tiešraides seminārs interneta vidē. Lai tajā piedalītos, Jums nepieciešama unikālā saite, kas Jums tiks nosūtīta uz e-pastu, veicot reģistrāciju vebināram. Lai dzirdētu seminārā runāto, nepieciešami datora skaļruņi vai austiņas. Seminārā iespējams iesaistīties, izmantojot datoram pieslēgtu mikrofonu vai rakstot tekstu diskusiju laukā. Kompānijas Thomson Reuters pētniecības platforma Web of Science LU akadēmiskajam, zinātniskajam un administratīvajam personālam nodrošina vienotu piekļuvi informācijai par publikācijām nozīmīgākajos zinātniskajos žurnālos un to citēšanu, kas ļauj izvērtēt publikāciju autoru zinātniskos sasniegumus.

Dalīties